II Familiada Klas Pierwszych

Dodano: 2020-11-13 19:57:33

II Familiada Klas Pierwszych

    W piątek 13.11.2020 roku miała miejsce druga edycja Familiady Klas Pierwszych. Ze względu na sytuację epidemiczną na świecie odbyła się ona zdalnie- na platformie Teams. Wśród zaproszonych gości znalazła się między innymi Pani Dyrektor Beata Leśniak oraz wychowawczynie klas pierwszych- Pani Iwona Jasińska- Carewicz oraz Pani Beata Kouhan. Najważniejsze w tym wszystkim były jednak nasze pierwszaki. To one natrudziły się, by wykonać plakat oraz filmik dotyczący klasy, jak i również wzięły udział w quizie na temat Liceum w Sulechowie. 

    Po przywitaniu wszystkich przez przewodniczącą Samorządu rozpoczął się quiz. Uczniowie musieli udzielić odpowiedzi na różne pytania. Ilu było dyrektorów w naszej szkole? Ile lat ma liceum? Kto uczy angielskiego? - to tylko niektóre z nich. Oczywiście każda klasa świetnie poradziła sobie z zadaniami. Trzeba dodać, że wszyscy bardzo dobrze się przygotowali. Następnie nadszedł czas na przedstawienie i ocenę plakatów oraz filmików, dotyczących profilu danej klasy. Musimy przyznać, że uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Prace były bardzo pomysłowe. Po wszystkich konkurencjach Klaudia Paron podsumowała wyniki, ogłaszając jednocześnie, że zwyciężyła klasa 1B, natomiast 1A wraz z 1H zdobyły drugie miejsce. Głos zabrała również Pani Agnieszka Lickindorf, informując uczniów o nagrodzie, a także Pani Dyrektor, która pogratulowała każdej klasie i życzyła wszystkim zdrowia oraz wytrwałości w nauce zdalnej. 

    My, jako Samorząd, chcielibyśmy również kolejny raz podziękować wszystkim klasom pierwszym za aktywność oraz złożyć gratulacje wygranej klasie 1B. 

Serdecznie witamy w naszej społeczności szkolnej!

Poniżej natomiast przedstawiamy relację fotograficzną z całego wydarzenia oraz wyżej wspomniane plakaty i filmiki klas.

 

Bernadeta Smolec, klasa 2 HG« wstecz