Nasz uczeń awansował do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Dodano: 2021-12-20 11:22:58

Nasz uczeń awansował do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie

Jeszcze tak niedawno świętowaliśmy sukcesy naszych uczniów w poprzednich edycjach olimpiad  i konkursów historycznych. Cieszyliśmy się, gdy jechaliśmy po odbiór nagród do Warszawy, za udział w ogólnopolskim  projekcie historycznym. I w tym roku szkolnym mamy kolejny sukces, tym razem z wiedzy o społeczeństwie.
 
Serdeczne gratulacje dla Oskara Eckerta z klasy III HP, który awansował do etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. W naszym województwie do Olimpiady przystąpiło 25 osób, a do etapu okręgowego zakwalifikowało się tylko 5, w tym Oskar z drugim najlepszym wynikiem w województwie!!!

Olimpiada jest na bardzo wysokim poziomie, gdyż od uczestnika wymaga się nie tylko wiedzy związanej z tematyką Olimpiady, ale także orientacji, umiejętności analizy i oceny, logicznego myślenia, znajomości argumentów i kontrargumentów oraz wyciągania wniosków.

ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!! POWODZENIA:)

Opiekun uczestników olimpiad i konkursów
Aniceta Karpowicz

P.S. Wszystkim moim Olimpijczykom (tym wcześniejszym i obecnym) bardzo dziękuję za zaangażowanie, profesjonalne podejście i chęć współpracy. A przy okazji zachęcam pozostałych uczniów do „zmierzenia się” z historią i wiedzą o społeczeństwie. Naprawdę warto:)

 « wstecz