Mikołajkowy Kabareton

Dodano: 2013-12-10 22:34:40

Piątek, 6 grudnia 2013r.okazał się dla nas pozytywnie szalony. Tego dnia dostaliśmy od Świętego Mikołaja wiele niespodzianek.  Pierwszą z nich była inna organizacja lekcji dzięki czemu otrzymaliśmy czas na zorganizowanie Mikołajkowego Kabaretonu. Już od paru tygodni kabareciarze przygotowywali się do tego największego w tym semestrze przedsięwzięcia. Grupa dekoracyjna od tygodnia pracowała nad piękną, mikołajkową dekorację. W klimat imprezy wprowadzały na piosenki o świętym Mikołaju.. Moderatorami imprezy była Daria Sinicka 1m oraz Jakub Łyskawa 1w.

 

. W rywalizacji wzięło udział 8 grup. Oto one:

  • 1BS- ,,Pierwszy raz'' - Ani Mru Mru - Nikodem Raźny, Ola Stawiarz, Justyna Wechterowicz, Karolina Laskowska, Celina Świetniewska, Weronika Żelek
  • 1H- ,,Zakład pogrzebowy - TULIPAN'' - Kabaret Młodych Panów -Sylwia Starosta, Daria Krajewska, Patryk Gaertner
  • 1M- ,,Kobieta i mężczyzna'' - Nowaki -Ola Wojewoda, Agata Cogiel, Patryk Papuga, Miłosz Rozynek, Waldemar Wawrzynowicz
  • 1W- ,,Dres i anioł'' - Limo - Jakub Łyskawa, Oliwier Grasza,
  • 2H- we własnym kabarecie „Wizyta u wróżki” - Adrianna Głuszczuk, Ola Urbańska, Michał Stróżyk, Bartek Socha,
  • 3B - ,,Pralnia'' - Paranienormalni - Daria Mitek, Monika Skoczylas, Iza Łechtańska
  • 2W - ,,Wizyta u lekarza'' - Paranienormalni - Kamil Chmielewski, Kamil Kołodziejczyk, Hubert Olejarz
  • 2B- ,,Wigilia'' - Smile - Paulina Ruta, Kornelia Chwiałkowska, Alicja Frątczak

. Było to niesamowite uczucie, gdy w auli wybuchały salwy śmiechu.

. Niepokonani okazali się chłopcy z klasy 2w, którzy za zajecie I miejsca otrzymali zaproszenie do pizzeri Squadra. Zwycięzców wyłoniło szanowne jury w składzie: pan Ireneusz Maj, pan Romuald Cogiel oraz Kacper Galanty 3h.

. W auli odwiedzili nas również dwaj Mikołajowie z worami pełnymi cukierków. W tej roli Gracjan Warszawski oraz Agata Radajewska. Towarzyszyły im uśmiechnięte Śnieżynki.

. Na nasze zaproszenie przyjechała do nas tego dnia grupa kabaretowa Taka Sytuacja w składzie: opiekun- Adrian Kaczmarek oraz Patrycja Mik, Izabella Ring, Katarzyna Ganczar- Ballack, Adam Błeszyński, Klaudia Dmowska, Kornelia Hellwing, Piotr Kulczycki, Igor Litwin, Sebastian Cynk oraz Kamil Rutyna. Zaprezentowali się oni w improwizacjach. Pokazali, że rozśmieszanie ludzi to ciężka praca i wymaga dużo czasu i zaangażowania oraz pobudzenia w sobie odwagi do tego.

. Każdy opuszczał aule w pozytywnym nakręceniu. Czekamy na kolejne imprezy tego typu.« wstecz