Nasze siatkarki w finale wojewódzkim

Dodano: 2016-04-12 14:26:04

Półfinał „LOM” Licealiady w piłce siatkowej w Nowej Soli okazał się trudną przeprawą. Nasze siatkarki na  awans  do turnieju finałowego musiały ciężko zapracować  na boisku. Rywalki od samego początku pokazały , że podobnie jak my  mają wielką ochotę na awans do finałowej czwórki.

W pierwszym meczu nasz zespół po zaciętym meczu pokonał gospodynie-  licealistki z Nowej Soli 2-1,  w setach 25-20, 16-25, 15-8. Drugie spotkanie dostarczyło jeszcze większych emocji. Zwycięstwo 2-1 nie przyszło nam łatwo.  Zielonogórzanki,  chcąc zrewanżować się naszym siatkarkom  za porażkę w turnieju rejonowym, wygrały pierwszego seta 25-21. Porażka w pierwszym secie mocno podrażniła nasze ambicje i dwa kolejne sety wygraliśmy pewnie 25-16, 15-10,zapewniając sobie awans do finału (z pierwszego miejsca), który zostanie rozegrany w naszej hali w dniu  26 kwietnia br. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania!!!