ZMAGANIA NASZYCH KOSZYKARZY

Dodano: 2017-04-18 20:29:33

Dnia 10.04.2017 drużyna chłopców z naszej szkoły pojechała na zawody rejonowe w piłkę koszykową do Zielonej Góry. Poza naszą drużyny były jeszcze trzy zespoły: mistrzowie województwa
z ubiegłego roku LO nr 7, ZSP w Krośnie Odrzańskim oraz LO nr 3 w Zielonej Górze. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami tego turnieju. Niestety przegraliśmy dosyć wysoko.
W kolejnym spotkaniu graliśmy z drużyną z Krosna. Po bardzo zaciętym meczu, o czym świadczy wynik 37:37 w podstawowym czasie, czekała nas 5 minutowa dogrywka, która również była niezwykle zacięta. Po doliczonym czasie to nasza drużyna mogła cieszyć się ze zwycięstwa.
W ostatnim meczu o awans zmierzyliśmy się również z LO nr 3. Ten mecz wyglądał znacznie lepiej
od pierwszego, ale mimo wszystko musieliśmy uznać wyższość gospodarzy. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce w zawodach. Dziękujemy serdecznie naszym zawodnikom za włożony wysiłek i życzymy powodzenia w przyszłym roku.