ZAWODY REJONOWE W KOSZYKÓWCE

Dodano: 2018-04-13 21:06:07

Dnia 12.04.2018r. w Zielonej Górze odbyły się zawody rejonowe w koszykówkę. W zawodach wzięła udział nasza reprezentacja chłopców, a wraz z nimi drużyny: LO VII Zielona Góra, LO III Zielona Góra i ZSP Krosno Odrzańskie. W pierwszym meczu turnieju graliśmy z mistrzem województwa lubuskiego z ubiegłego roku, dzielnie walczyliśmy, lecz niestety drużyna LO VII była poza naszym zasięgiem i przegraliśmy 17:96. W drugim meczu podejmowaliśmy drużynę z Krosna Odrzańskiego, przez cały czas, mecz mieliśmy pod kontrolą i zasłużenie wygraliśmy 36:20. W ostatnim meczu o 2 miejsce ulegliśmy reprezentacji LO III Zielona Góra. Pierwsza kwarta była bardzo wyrównana i do przerwy przegrywaliśmy 14:21. Po przerwie niestety zabrakło już sił i skończyło się 23:50.  Punkty dla naszej reprezentacji zdobywali: Jakub Dmitrijew -25, Hubert Olejniczak – 22, Adam Woźniak – 10, Jakub Matuszczak – 8, Maximillian Klee – 6 i Aleksander Jaśniewicz – 5. Wszystkich uczniom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach.