Licealiada

Dodano: 2013-01-03 22:28:36

Czwartek 10 stycznia 2013r. upłynął w hali „LO” przy ulicy Żeromskiego  pod znakiem zmagań siatkarek i siatkarzy. W turnieju o  Mistrzostwo Powiatu w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców – Licealiada -

wystąpiły reprezentacje miejscowego  Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu  Szkół Ponadgimnazjalnych.  Jako pierwsi  na parkiecie swoje zmagania rozpoczęli  panowie.  Nasi siatkarze  po zaciętym  pierwszym secie ulegli swoim kolegom z ZSP 25-27. Niestety kolejne dwie partie również wygrali goście 25-19, 15-7.  Po rywalizacji chłopców do meczu przystąpiły dziewczęta.  Spotkanie od pierwszego gwizdka sędziowskiego było bardzo emocjonujące. Po przegranym pierwszym secie 23-25 nasz zespół wyszedł na boisko mocno zmobilizowany i wygrał kolejne dwa sety 25-16, 15-6 awansując do dalszego etapu rozgrywek.