Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

RODZAJ ZAJĘĆ

TERMIN

CHEMIA

BILIŃSKI ROBERT

WYRÓWNAWCZE

PONIEDZIAŁEK – 

9 LEKCJA KLASY I

(OD 5.11.2018)

CHEMIA

BILIŃSKI ROBERT

WYRÓWNAWCZE

ŚRODA – 1 LEKCJA KLASY II

FIZYKA

PIOTR SZPONER

WYRÓWNAWCZE

CZWARTEK –
9 LEKCJA KLASY I

MATEMATYKA

MARTA GOGOLEWSKA

WYRÓWNAWCZE

WTOREK - 10 LEKCJA

KLASY II

(DO 31.10.2018 DLA KLASY II W, OD LISTOPADA DLA WSZYSTKICH KLAS II)

MATEMATYKA

MARTA GOGOLEWSKA

WYRÓWNAWCZE

WTOREK - 9 LEKCJA

KLASY I

(DO 31.10.2018 DLA KLASY II W, OD LISTOPADA DLA WSZYSTKICH KLAS I)

MATEMATYKA

BEATA CHMIELOWSKA

WYRÓWNAWCZE

ŚRODA – 8 LEKCJA KLASY I

JĘZYK ANGIELSKI

AGNIESZKA STACHOWIAK

WYRÓWNAWCZE

ŚRODA – 9 LEKCJA

KLASY II

JĘZYK ANGIELSKI

AGNIESZKA WAŁUKIEWICZ

WYRÓWNAWCZE

PIĄTEK – 6 LEKCJA KLASY I

JĘZYK NIEMIECKI

AGNIESZKA LICKINDORF

WYRÓWNAWCZE

PONIEDZIAŁEK –
9 LEKCJA

KLASY I-III

JĘZYK POLSKI

BEATA LEŚNIAK

WYRÓWNAWCZE

WTOREK – 7 LEKCJA

KLASY I

JĘZYK POLSKI

IRENEUSZ MAJ

WYRÓWNAWCZE

ŚRODA – 9 LEKCJA

KLASY II


 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

DYSCYPLINA

PROWADZĄCY

TERMIN

UNIHOKEJ/ LEKKOATLETYKA

MARCIN GRZEŚKOWIAK

PONIEDZIAŁEK – 15.30

UNIHOKEJ/ LEKKOATLETYKA

MARCIN GRZEŚKOWIAK

ŚRODA – 15.30

LEKKOATLETYKA

INDYWIDUALNA

MARCIN GRZEŚKOWIAK

CZWARTEK – 15.30

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT

MARCIN GRZEŚKOWIAK

WTOREK - 15.30

PIŁKA RĘCZNA 

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

MARCIN RUDNIKOWSKI

WTOREK – 15.30

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

MARCIN  RUDNIKOWSKI

ŚRODA – 15.30

 

 

 

ZAJĘCIA W PRAMACH PROGRAMU PRACY
Z UCZNIEM UZDOLNIONYM – LIGA MISTRZÓW

 

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

TERMIN

CHEMIA

ROBERT BILINSKI

ŚRODA – 5,6 LEKCJA

BIOLOGIA

MAŁGORZATA MAJ

ŚRODA – 5 LEKCJA

FIZYKA

PIOTR SZPONER

WTOREK – 1 LEKCJA

GEOGRAFIA

IWONA JASIŃSKA-CAREWICZ

WTOREK – 5 LEKCJA

JĘZYK ANGIELSKI

BEATA KOUHAN

PONIEDZIAŁEK – 2 LEKCJA

ŚRODA – 8 LEKCJA

JĘZYK POLSKI

IRENEUSZ MAJ

PONIEDZIAŁEK – 6 LEKCJA

HISTORIA

ANICETA KARPOWICZ

PONIEDZIAŁEK – 5,6 LEKCJA CO DWA TYGODNIE 

(licząc od 01.10.2018)

MATEMATYKA

ALEKSANDRA DOMEJKO-DRZYZGA

PONIEDZIAŁEK – 5 LEKCJA KLASY II

WTOREK – 5 LEKCJA 

KLASY III

JĘZYK NIEMIECKI

ANNETTA ROSOMACKA

PONIEDZIAŁEK – 6 LEKCJA

 



« wstecz