Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

II PÓŁROCZE

 

DYDAKTYCZNO – WYRÓWNAWCZE

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

RODZAJ ZAJĘĆ

TERMIN

CHEMIA

BILIŃSKI ROBERT

WYRÓWNAWCZE

ŚRODA – 2 LEKCJA KLASY II

CHEMIA

BILIŃSKI ROBERT

WYRÓWNAWCZE

ŚRODA – 1 LEKCJA KLASY I

CHEMIA

BILIŃSKI ROBERT

ROZSZERZENIE

ŚRODA – 3 LEKCJA

KLASA I BP

FIZYKA

PIOTR SZPONER

WYRÓWNAWCZE

CZWARTEK – 9 LEKCJA KLASY I

FIZYKA

PIOTR SZPONER

ROZSZERZENIE

PONIEDZIAŁEK – 

9 LEKCJA KLASA I BP

ŚRODA – 9 LEKCJA

KLASY II

MATEMATYKA

MARTA GOGOLEWSKA

WYRÓWNAWCZE

WTOREK – 10 LEKCJA

KLASY II

MATEMATYKA

MARTA GOGOLEWSKA

WYRÓWNAWCZE

WTOREK – 9 LEKCJA

KLASY I

MATEMATYKA

BEATA CHMIELOWSKA

WYRÓWNAWCZE

PIĄTEK – 1 LEKCJA KLASA I W

MATEMATYKA

ALEKSANDRA DOMEJKO-DRZYZGA

ROZSZERZENIE

CZWARTEK – 3 LEKCJA

KLASA II MP

JĘZYK ANGIELSKI

AGNIESZKA WAŁUKIEWICZ

WYRÓWNAWCZE

CZWARTEK – 9 LEKCJA KLASY I, II

JĘZYK NIEMIECKI

AGNIESZKA LICKINDORF

WYRÓWNAWCZE

PIĄTEK – 8 LEKCJA

KLASY I


 

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

II PÓŁROCZE

 

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

 

DYSCYPLINA

PROWADZĄCY

TERMIN

UNIHOKEJ/ SIATKÓWKA

LEKKOATLETYKA

MARCIN GRZEŚKOWIAK

PONIEDZIAŁEK – 15.30

UNIHOKEJ/ SIATKÓWKA LEKKOATLETYKA

MARCIN GRZEŚKOWIAK

ŚRODA – 15.30

LEKKOATLETYKA

INDYWIDUALNA

MARCIN GRZEŚKOWIAK

CZWARTEK – 15.30

GRY ZESPOŁOWE/ LEKKOATLETYKA

MARCIN RUDNIKOWSKI

WTOREK – 15.30

GRY ZESPOŁOWE/ LEKKOATLETYKA

MARCIN  RUDNIKOWSKI

ŚRODA – 15.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

II PÓŁROCZE

 

 

ZAJĘCIA W PRAMACH PROGRAMU PRACY
Z UCZNIEM UZDOLNIONYM – LIGA MISTRZÓW

 

PRZEDMIOT

PROWADZĄCY

TERMIN

CHEMIA

ROBERT BILINSKI

PONIEDZIAŁEK – 3-4 LEKCJA (co dwa tygodnie)

BIOLOGIA

MAŁGORZATA MAJ

WTOREK – 9 LEKCJA

FIZYKA

PIOTR SZPONER

WTOREK – 1 LEKCJA

GEOGRAFIA

IWONA JASIŃSKA-CAREWICZ

WTOREK – 5 LEKCJA

JĘZYK ANGIELSKI

BEATA KOUHAN

PONIEDZIAŁEK – 2 LEKCJA

ŚRODA – 7 LEKCJA

JĘZYK ANGIELSKI

AGNIESZKA STACHOWIAK

WTOREK – 8 LEKCJA

JĘZYK POLSKI

IRENEUSZ MAJ

WTOREK – 7 LEKCJA

HISTORIA

ANICETA KARPOWICZ

PONIEDZIAŁEK – 6-7 LEKCJA (co dwa tygodnie)

MATEMATYKA

ALEKSANDRA DOMEJKO-DRZYZGA

PONIEDZIAŁEK – 4 LEKCJA KLASY III

PONIEDZIAŁEK – 5 LEKCJA KLASY II

JĘZYK NIEMIECKI

ANNETTA ROSOMACKA

PONIEDZIAŁEK – 6 LEKCJA

 

 



« wstecz