Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Dodano: 2024-06-21 15:25:54

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

               W upalne przedpołudnie, w piątek 21.06.2024 roku zakończyliśmy uroczyście rok szkolny. Było krótkie podsumowanie pracy, nagrody i oczywiście życzenia WSPANIAŁYCH i BEZPIECZNYCH WAKACJI. 

           W roku szkolnym 2023/2024  pracowaliśmy ( w większości ) bardzo dobrze i dobrze! Aż 53 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy gratulacyjne i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.  Dla uczniów pracujących w Samorządzie Szkolnym i w Szkolnym Wolontariacie oraz dla najlepszych Sportowców szkoły Rada Rodziców ufundowała karty upominkowe. Rada Pedagogiczna nagrodziła także  Karoliną Frątczak tytułem Czytelnika Roku, a Martynie Mroczkowskiej podziękowano za występy artystyczne i reprezentowanie szkoły na uroczystościach pozaszkolnych. Nagrody książkowe i podziękowania powędrowały do uczniów, którzy reprezentują Liceum podczas uroczystości gminnych i państwowych.  

      Specjalne nagrody za działalność kulturalną w naszym mieści z rąk pani dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury Agnieszki Łukaszenko Woźnicy otrzymały: Kinga Szymańska, Nicola Bania i Oliwia Nowak. 

    I jeszcze jedna SUPER WIADOMOŚĆ! Uczeń klasy I P KONRAD KARCZYŃSKI osiągnął najwyższą średnią ocen w szkole ( 5,69 !) i został wytypowany przez Radę Pedagogiczną do otrzymania STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW za rok szkolny 2023/2024. 

Uczeń KLASY II P JAKUB ZIELONKA z uwagi na niebywałe sukcesy sportowe, bardzo dobre wyniki w nauce i zdolności językowe ( język niemiecki) przekładające się na sukcesy w olimpiadach został wytypowany przez Radę Pedagogiczną do otrzymania STYPENDIUM STAROSTY ZIELONOGÓRSKIEGO za rok szkolny 2023/2024.

 

       « wstecz