BRAWO MATURZYŚCI!!!

Dodano: 2024-07-09 16:56:43

BRAWO MATURZYŚCI!!!

ZDALIŚCIE ŚWIETNIE EGZAMINY MATURALNE !!!

      We wtorek 09.07. 2024 roku tegoroczni maturzyści otrzymali świadectwa dojrzałości. Sukcesów jest wiele. Matematyka rozszerzona – średni wynik 72 % - najlepszy w okręgu i nawet zielonogórskie licea mogą nam pozazdrościć. Maciej Drzygała i Bartek Nagórny – 100 % z matematyki rozszerzonej, pozostali matematycy także bardzo wysoko! Maciej Drzygała osiągnął 100 %  z informatyki rozszerzonej a pozostałe wyniki Macieja bliskie 100%!

Gratulujemy!!!

    Wspaniale spisali się także absolwenci zdający geografię. Średnia z egzaminu 65% ( jeden z najwyższych wyników w Okręgu). Miejsca na podium nie zabrakło także dla humanistów! Absolwenci zdający język polski rozszerzony osiągnęli średni wynik 68% ( najlepszy wynik w 1 liceum  zielonogórskim  73 %). Bardzo wysoko uplasowały się także języki obce ( było kilkanaście  100 %  z angielskiego na poziomie podstawowym i ponad 90 % na poziomie rozszerzonym). Średnia z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym wynosi 65 %.
Język niemiecki dla kilku uczniów szkoły to wynik ponad 70 %! 

   A przedmioty obowiązkowe? Powyżej średniej … I tylko 2 tegorocznych absolwentów ma poprawkę z matematyki, choć było już bardzo blisko progu zdawalności. (28 %)

  WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!! JESTEŚMY z WAS DUMNI!!! 

   

    « wstecz