III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Dodano: 2017-11-23 22:56:58

Dnia 23.11.2017r. w naszym Liceum odbyły się III Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział 12 uczniów. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła mistrzyni z ubiegłego roku Weronika Trojanowska z klasy 3w, drugie miejsce, podobnie jak w poprzedni roku zajęła Natalia Opic, również z klasy 3w, a trzecie miejsce zajęła Martyna Dzierla z klasy 2ew.. Wśród chłopców najlepszy był Dawid Schenk z klasy 2ew,, drugie miejsce zajął Mikołaj Mokrzan z klasy 3e, a trzecie miejsce zajął ubiegłoroczny medalista Jakub Samol z klasy 2mp.
Najlepsi tenisiści zostali nagrodzeni medalami, a zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali również puchar. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek w turnieju, a najlepszym życzymy powodzenia w kolejnych zawodach międzyszkolnych.