IV Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

Dodano: 2018-11-05 16:48:51

W dniu dzisiejszym w naszej szkole, jak co roku, odbyły się mistrzostwa w tenisie stołowym. Z każdymi zawodami liczba uczestników rośnie i w tym roku w turnieju wzięło udział 6 dziewcząt oraz 12 chłopców. W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Sara Jas z klasy 1w, II miejsce Klaudia Kowalewska również z klasy 1w, a mistrzynią w tym roku została Weronika Świgoń z klasy 1bp. W kategorii chłopców III miejsce zajął Dustin Witkowski z klasy 3ew, II miejsce Patryk Borzęcki z klasy 2mp, a tytuł mistrza szkoły w tenisie stołowym z ubiegłego roku obronił uczeń klasy 3ew Dawid Schenk. Najlepsze trójki w poszczególnych kategoriach zostały nagrodzone pamiątkowymi medalami, a zwycięzcy dodatkowo otrzymali statuetkę. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach, a najlepszym tenisistom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.