Osiągnięcia naukowe
 

2016/ 2017
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur Hubert Walczak

2015/2016

Laureat XX Ogólnopolskiej Olimpiady  o Żywieniu i Żywności Miłosz Rozynek
Finalista Olimpiada Informatycznej Marcel Rzepka
2014/2015

Finalista Ogólnopolskiej Olimpiady o Żywieniu i Żywności

Miłosz Rozynek

Finalista Ogólnopolskiej

Olimpiady Wiedzy o Prawie

Łukasz Wolski

Laureat (II m-ce)

Konkrsu InformatycznegoWI PING

/zdobył indeks Wydziału Inform. ZUT   w  Szczecinie

Marcel Rzepka

UCZESTNIK II ETAPU OLIMPIADY EKONOMICZNEJ I OLIMPIADY SOLIDARNOŚCI

ALEKSANDRA WOJEWODA 

UCZESTNIK ETAPU OKRĘGOWEGO XXXIX OLIMPIADY ARTYSTYCZNEJ

 KAROLINA BUKOWSKA

UCZESTNIK II ETAPU XLI OLIMPIADY GEOGRAFICZNEJ I HISTORYCZNEJ

MICHAŁ KASPERCZAK 

LAUREATKI PROGRAMU RAKOOBRONA - OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII INFORMACYJNO-EDUKACYJNEJ

ALEKSANDRA STAWIARZ, CELINA ŚWIETNIEWSKĄ I WERONIKA ŻELEK

2013/2014

I miejsce w Konkursie pn. „Twój Bohater”
organizowanym przez Wojewodę Lubuskiego 

Daria Sinicka

Wyróżnienie w Konkursie „Pamięć nieustająca” Fundacji Ostoja przy Wiśle

Karolina Bukowska

Michał Żok

Finalistka pierwszego etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Malwina Małowska

Uczestnik etapu okręgowego XVI Ogólnopolskiej

Olimpiady Wiedzy o Prawie

Łukasz Wolski

Udział w Centralnym Etapie 7.Edycji Ogólnopolskiego Programu dla Młodzieży „Mam haka na raka”

Aleksandra Stawiarz , Celina Świetniewska , Weronika Żelek , Anna Kuśnierczak

2012/2013

I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie 
Historyczno - Literackim „Pamięć nieustająca"

Łukasz Prządka

Laureat (VI miejsce) XV Ogólnopolskiej
Olimpiady Wiedzy o Prawie

Damian Bujalski

2011/2012

Finalista etapu centralnego 
XXVII
Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Aleksandra Kożańska

Finalistka etapu centralnego 
XXXVI
Olimpiady Artystycznej

Inga Góralczyk

II miejsce drużyny dziewcząt
w elim. wojew. konkursu
"Sprawni jak żołnierze"

Daria Trojanowska 
Katarzyna Pawłowska 
Hanna Sobol

Finalista etapu okręgowego 
Olimpiady Policyjnej

Dawid Samociak

Finalista etapu centralnego 
VI Ogólnopolskiej
Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Alicja Samociak

Finalista etapu okręgowego
Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Judyta Tasiemska

2010/2011

Finalista etapu okręgowego
XXVI
Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Ryszard Moder

Finalistka etapu centralnego 
XXXV
Olimpiady Artystycznej

Inga Góralczyk

Laureatka III Ogólnopolskiej Olimp.
O Diamentowy Indeks AGH

Justyna Błoszyk

Finalistka etapu wojewódzk.
XXVI
Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Aleksandra Kożańska

2009/2010

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Justyna Błoszyk (I miejsce)

Wojewódzki Konkurs 
Obrony Cywilnej

Marta Kozłowska (III miejsce)

2008/2009

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Justyna Błoszyk (I miejsce)

Wojewódzki Konkurs 
Obrony Cywilnej

Agnieszka Wincek (I miejsce)

2007/2008

Finalista etapu centralnego

- "Olimpiady Wiedzy o żywieniu"

Tomasz Stein

2006/2007

Zakwalifikował się do:
- "Olimpiady Ekonomicznej" na szczeblu centralnym,- "Olimpiady

z przedsiębiorczości" na szczeblu okręgowym

Mateusz Kurowski

- finalista centralnej "Olimpiady Biologicznej"

Tomasz Duszyński

- finalista "Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej" (2006r.)
- IX miejsce w Okręgu "Olimpiady Biologicznej"

Jakub Szymarek

XXXI Wojewódzkie Zawody z Fizyki

Skład: Mateusz Łukomski Mateusz Kaszubski Grzegorz Gabryjelski. Drużynowo grupa zajęła
V miejsce w województwie lubuskim

2005/2006

IX Finalista etapu ogólnopolskiego "Olimpiady Wiedzy Ekologiznej"

Jakub Szymarek II b

Finalista etapu ogólnopolskiego "Olimpiady Biologicznej"

Tomasz Duszyńki II d

Laureaci konkursu Kangur

Mateusz Kaszubski Id
Mateusz Kurowski Ie

XXX Wojewódzkie Zawody z Fizyki

Skład: Mateusz Łukomski Sylwia Nawrot Grzegorz Gabryjelski. Drużynowo grupa zajęła V miejsce w województwie lubuskim

Finalistka Wojweódzkiej Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Maja Sobolewska

2003/2004

Finalistka etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologiczne

Anna Kawałko

IX Wojewódzki konkurs Matematyczny województwa lubuskiego

Markowski Tomasz (2 miejsce indywidualnie

Kaszubski Bartłomiej (5 miejsce indywidualnie)
Rakowski Bartosz (14 miejsce indywidualnie) Opiekun: K. Matunin
Drużynowo zajęli 1 miejsce

I miejsce w mistrzostwach Wojewódzctwa w szachach

Łukasz Zdanowicz
Adrian Kmera
Bartosz Kmera
Żaneta Zdanowicz

VII miejsce w mistrzostwach
Polski w szachach

Łukasz Zdanowicz
Adrian Kmera
Bartosz Kmera
Żaneta Zdanowicz

2001/2002

Finalistka Olimpiady Ekologicznej

Agata Zemleduch

2000/2001

Finalistka IX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Anna Spiralska

Finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

Krzysztof Wierzbowski

I Lubuski Konkurs Przyrodniczy

Agata Zemleduch I m. Paulina Gielniak III m.

1999/2000

Laureat Olimpiady Wiedzy o Europie

Jakub Kiljan

II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej

Jakub Kiljan

Finalista Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego - Losy żołnierza oraz dzieje oręża polskiego

Jakub Kiljan

Finalista VIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka

Bartosz Chruścielski

Finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o AIDS

Anna Karaś

1998/1999

Laureat VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawach Człowieka (IX miejsce)

Paweł Kutrowski

II miejsce etapu okręgowego Olimpiady Biologicznej

Krystyna Przybyłowska

 



« wstecz