Osiągnięcia sportowe
2016/2017
I miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt w ramach Licealiady
skład drużyny:
CICHA MONIKA, KUBIK JAGODA, BUCHCIK PAULINA, ŚWITAŁA ANNA, SKRĘŻYNA ALEKSANDRA, BOREK WERONIKA, OPIC NATALIA, KONSTANTY MAGDALENA, KORDZIŃSKA ANNA, BRYCHCY NIKOLA, GOROCKIEWICZ AGATA
 

II miejsce w kraju w XXIV Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Elblągu
skład drużyny:
CICHA MONIKA, KUBIK JAGODA, BUCHCIK PAULINA, ŚWITAŁA ANNA, SKRĘŻYNA ALEKSANDRA, BOREK WERONIKA, OPIC NATALIA, KONSTANTY MAGDALENA, KORDZIŃSKA ANNA, BRYCHCY NIKOLA, GOROCKIEWICZ AGATA

II miejsce w województwie w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady
skład drużyny:
NOWAKOWSKA NATALIA, ROWICKA DOMINIKA, SIUTKOWSKA EWELINA, KORDZIŃSKA ANNA, WAŁĘSA ELŻBIETA, KONOPIELKO ANNA, KACZMAREK GABRIELA, SOMMER ALEKSANDRA, GÓŹDŹ AGATA
 
2015/2016
I miejsce w województwie w biegu przełajowym
KATARZYNA KOTELUK

I miejsce w województwie piłce siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady
skład drużyny:
NOWAKOWSKA NATALIA,ROWICKA DOMINIKA, SIUTKOWSKA EWELINA, KONOPIELKO ANNA, KACZMAREK GABRIELA, SOMMER ALEKSANDRA

i miejsce w województwie w unihokeju dziewcząt w ramach Licealiady
skład drużyny:
BEDNORZ GABRIELA, BOREK WERONIKA, BUCHCIK PAULINA, LATUSEK WIKTORIA, OPIC NATALIA, SKRĘŻYNA ALEKSANDRA, ŚWITAŁA ANNA, WOŻŹNIAK ANNA, TROJANOWSKA WERONIKA, JANCZEWSKA MARTA
III miejsce w kraju w unihokeju dziewcząt
skład drużyny:
BEDNORZ GABRIELA, BOREK WERONIKA, BUCHCIK PAULINA, LATUSEK WIKTORIA, OPIC NATALIA, SKRĘŻYNA ALEKSANDRA, ŚWITAŁA ANNA, WOŻŹNIAK ANNA, TROJANOWSKA WERONIKA, JANCZEWSKA MARTA
VIII miejsce w kraju w piłce siatkowej dziewcząt
skład drużyny:
NOWAKOWSKA NATALIA,ROWICKA DOMINIKA, SIUTKOWSKA EWELINA, KONOPIELKO ANNA, KACZMAREK GABRIELA, SOMMER ALEKSANDRA

2014/2015

VIII miejsce w kraju w piłce siatkowej 
 dziewcząt w ramech Licealiady

Skład drużyny :
MASSALSKA GABRIALA, SZCZUREK ALICJA, KACZMAREK GABRIALA, KONOPIELKA ANNA, SKORACKA ANNA, ĆWIERTNIEWSKA JULIA, DROZDEK ALEKSANDRA, JANISZEWSKA PAULA, CYGAN ALEKSANDRA, ŁUSZCZYK MAGDALENA, PRZYBYSZ WIKTORIA, DZIEŻA KAMILA

VI miejsce w kraju na XXII Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja
 chłopców organizowanym w ramech Licealiady

Skład drużyny :
WYKRĘT WOJCIECH, ŁUKASZEWSKI IGOR, MUSZALSKI PATRYK, MARKIEWICZ BRANDON, ŁYSKAWA  JAKUB, ŁYSKAWA  JAKUB, MICHALAK ŁUKASZ, MUSZLSKI ŁUKASZ, MALAJKA ERYK

2013/2014

II miejsce siatkarek 
finale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w zawodach okręgowych w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej chłopców

I miejsce w powiatowych sztafetowych i indywidualnych biegach przełajowych

V miejsce w półfinale wojewódzkim unihokeju dziewcząt

III miejsce półfinale wojewódzkimw badmintonie chłopców

III miejsce w eliminacjach rejonowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców

I miejsce w eliminacjach rejonowych Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt

Reprezentowanie makroregionu na turnieju Talentów SOS(Aleksandra Cygan)

2012/2013

I miejsce siatkarek 
w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

IV miejsce w unihokeju dziewcząt w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

III miejsce w tenisie stołowym chłopców 
w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

2010/2011

I miejsce siatkarek 
w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

II miejsce w badmintonie w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

VI miejsce w tenisie stołowym chłopców/debel/ w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

IV miejsce szachistów w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

2009/2010

I miejsce siatkarek w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

III miejsce siatkarzy w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

II miejsce szachistów w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

2008/2009

I miejsce siatkarek w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

V miejsce siatkarek w Mistrzostwach Polski

2007/2008

I miejsce siatkarek w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

I miejsce siatkarzy w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży

2005/2006

I MIEJSCE siatkarek w województwie ( Lubuska Olimpiada Młodzieży )
Tałaj Kamila
Serwa Marta
Niezgoda Agata
Pudzianowska Weronika
Chłopecka Joanna
Niemira Joanna
Woźniak Kinga

III miejsce siatkarzy w województwie 
Odwarzny Bartosz
Kołodziński Dawid
Grześko Maciej
Radzikowski Bartłomiej 
Szkolmowski Maciej
Szczurek Michał
Skubek Damian
Lickindorf Bartosz
Szarłata Marcin

V-VI miejsce drużynowo w województwie - badminton dziewcząt :
Skład drużyny :
Łukaszewska Agata
Grosicka Justyna
Kańduła Karolina

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI - szachy drużynowe
Zabawski Grzegorz
Duszyński Tomasz
Obierska Renata 
Łukomski Mateusz

FINAŁ WOJEWÓDZKI indywidualnych biegów przełajowych
Krzeszowiec Joanna 
Pydyś Justyna 
Odwarzny Bartosz
Kurowski Mateusz
Stasiak Michał
Kaszubski Mateusz
Sowiński Rafał

 



« wstecz